przekaż
darowiznę

V jubileuszowa edycja Biegu Charytatywnego „Daj piątaka na dzieciaka” już za nami.

Było fantastycznie, radośnie, nadzwyczaj sportowo i emocjonująco, a także bardzo rodzinnie. Dziękujemy indywidulanym biegaczom i drużynom biegowym oraz Ambasadorom i Partnerom biegu za udział w V edycji Daj5. Metę przekroczyło w Biegu Głównym 475 biegaczy, to o 90 więcej niż w poprzednim roku. Łącznie we wszystkich trzech biegach: Biegu Głównym, „Małym Cwaniaku i „Wózkach w biegu” wzięło udział 577 osób.

 

DRODZY BIEGACZE!

JESTEŚCIE WIELCY!

DZIĘKUJEMY!

kolorowe studio marzeń...


Z myślą o podopiecznych naszej Fundacji chcielibyśmy uruchomić „Kolorowe Studio Marzeń”, które nie tylko wspomagałoby ich terapię, ale także pomagałoby rozwijać ich zainteresowania i pasje.

Projekt zgłosiliśmy do konkursu „To dla mnie ważne” organizowanego przez Fundację AVIVA.


Potrzebujemy Waszej pomocy – do 11 czerwca 2017 trwa głosowanie, w którym wybranych zostanie 20 inicjatyw z największą liczbą głosów. To spośród tych 20 inicjatyw jury wybierze projekty, które otrzymają dotację. A wtedy „Kolorowe Studio Marzeń” powstanie i będzie realizować dziecięce marzenia.

Głos można oddać na:
http://todlamniewazne.pl/inicjatywa,1392,kolorowe-studio-marzen.htm

Głosujcie, podając swoje dane oraz adres mailowy. Co ważne zwrotnie otrzymacie link aktywacyjny, który należy kliknąć aby głos był ważny. Powiadomcie swoich znajomych i rodzinę, aby również zagłosowali na projekt „Kolorowe Studio Marzeń”.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu na naszym profilu Facebook.