przekaż
darowiznę

V jubileuszowa edycja Biegu Charytatywnego „Daj piątaka na dzieciaka” już za nami.

Było fantastycznie, radośnie, nadzwyczaj sportowo i emocjonująco, a także bardzo rodzinnie. Dziękujemy indywidulanym biegaczom i drużynom biegowym oraz Ambasadorom i Partnerom biegu za udział w V edycji Daj5. Metę przekroczyło w Biegu Głównym 475 biegaczy, to o 90 więcej niż w poprzednim roku. Łącznie we wszystkich trzech biegach: Biegu Głównym, „Małym Cwaniaku i „Wózkach w biegu” wzięło udział 577 osób.

 

DRODZY BIEGACZE!

JESTEŚCIE WIELCY!

DZIĘKUJEMY!

2018-02-22

1 urodzinki „Otulinki”

Nasz Ośrodek „Otulinka” 22 lutego obchodził swoje 1 urodziny. Z tej okazji w siedzibie naszej Fundacji gościliśmy maluszki z „Otulinki” wraz z rodzicami, władze miasta Łodzi i województwa łódzkiego, łódzkich radnych, dyrektorów instytucji samorządowych, placówek  medycznych, a także przyjaciół Fundacji. Byli z nami także laureaci zorganizowanego przez Fundację konkursu Walentynka dla wcześniaka oraz Partnerzy Kolorowego Świata, którzy ufundowali nagrody w konkursie oraz prezenty dla wszystkich podopiecznych „Otulinki”.

Podczas uroczystości podsumowaliśmy roczną działalność programu oraz ośrodka „Otulinka”, wysłuchaliśmy także wiele bardzo ciepłych wspomnień rodziców małych wojowników. Nasza niezwykła jubilatka otrzymała mnóstwo serdecznych życzeń, kwiaty i prezenty. Wszystkich gości oczarowało przedstawienie pod tytułem „Bal w świecie bajek – urodzinki „Otulinki” przygotowane przez przedszkolaki, uczniów oraz wychowawców z naszego Kolorowego Świata. Aktorzy otrzymali gromkie brawa, a do śpiewania i tańca włączyła się cała widownia. Nie zabrakło balonów i tortu. Świeczkę w imieniu wszystkich podopiecznych „Otulinki” zdmuchnął Staś. Zwycięskim przedszkolom w konkursie Walentynka dla wcześniaka wręczyliśmy nagrody.

Nasze wspólne spotkanie pokazało jak bardzo potrzebna jest „Otulinka”, jak ważna jest otwartość na problemy drugiego człowieka oraz otaczanie troską, życzliwością i dobrocią osób słabszych. Maleńkie wcześniaki, które pojawiły się u nas po raz pierwszy, w ciągu ostatniego roku urosły, nabrały siły, są pogodne i radosne. Zajęcia z naszymi specjalistami przyniosły efekty, pomogły im się rozwinąć. To nas ogromnie cieszy i dodaje siły do dalszej pracy.

Więcej informacji o Ośrodku „Otulinka” znaleźć można na naszej stronie:

http://www.kolorowyswiat.org/szukam-pomocy/osrodek-dla-wczesniakow-otulinka  
http://www.kolorowyswiat.org/chce-pomoc/przekaz-1-procent-podatku


« powrót