przekaż
darowiznę

Bieg Daj piątaka na dzieciaka już 15 czerwca 2019

Kolejna edycja biegu charytatywnego Daj piątaka na dzieciaka odbędzie się 15 czerwca 2019.

 

POBIERZ PROGRAM PIT 2018

I URATUJ WCZEŚNIAKI

KRS 0000161880

 

 

Otulamy miłością wcześniaki

KRS 0000161880

 
2018-02-22

1 urodzinki „Otulinki”

Nasz Ośrodek „Otulinka” 22 lutego obchodził swoje 1 urodziny. Z tej okazji w siedzibie naszej Fundacji gościliśmy maluszki z „Otulinki” wraz z rodzicami, władze miasta Łodzi i województwa łódzkiego, łódzkich radnych, dyrektorów instytucji samorządowych, placówek  medycznych, a także przyjaciół Fundacji. Byli z nami także laureaci zorganizowanego przez Fundację konkursu Walentynka dla wcześniaka oraz Partnerzy Kolorowego Świata, którzy ufundowali nagrody w konkursie oraz prezenty dla wszystkich podopiecznych „Otulinki”.

Podczas uroczystości podsumowaliśmy roczną działalność programu oraz ośrodka „Otulinka”, wysłuchaliśmy także wiele bardzo ciepłych wspomnień rodziców małych wojowników. Nasza niezwykła jubilatka otrzymała mnóstwo serdecznych życzeń, kwiaty i prezenty. Wszystkich gości oczarowało przedstawienie pod tytułem „Bal w świecie bajek – urodzinki „Otulinki” przygotowane przez przedszkolaki, uczniów oraz wychowawców z naszego Kolorowego Świata. Aktorzy otrzymali gromkie brawa, a do śpiewania i tańca włączyła się cała widownia. Nie zabrakło balonów i tortu. Świeczkę w imieniu wszystkich podopiecznych „Otulinki” zdmuchnął Staś. Zwycięskim przedszkolom w konkursie Walentynka dla wcześniaka wręczyliśmy nagrody.

Nasze wspólne spotkanie pokazało jak bardzo potrzebna jest „Otulinka”, jak ważna jest otwartość na problemy drugiego człowieka oraz otaczanie troską, życzliwością i dobrocią osób słabszych. Maleńkie wcześniaki, które pojawiły się u nas po raz pierwszy, w ciągu ostatniego roku urosły, nabrały siły, są pogodne i radosne. Zajęcia z naszymi specjalistami przyniosły efekty, pomogły im się rozwinąć. To nas ogromnie cieszy i dodaje siły do dalszej pracy.

Więcej informacji o Ośrodku „Otulinka” znaleźć można na naszej stronie:

http://www.kolorowyswiat.org/szukam-pomocy/osrodek-dla-wczesniakow-otulinka  
http://www.kolorowyswiat.org/chce-pomoc/przekaz-1-procent-podatku


« powrót