przekaż
darowiznę

V jubileuszowa edycja Biegu Charytatywnego „Daj piątaka na dzieciaka” już za nami.

Było fantastycznie, radośnie, nadzwyczaj sportowo i emocjonująco, a także bardzo rodzinnie. Dziękujemy indywidulanym biegaczom i drużynom biegowym oraz Ambasadorom i Partnerom biegu za udział w V edycji Daj5. Metę przekroczyło w Biegu Głównym 475 biegaczy, to o 90 więcej niż w poprzednim roku. Łącznie we wszystkich trzech biegach: Biegu Głównym, „Małym Cwaniaku i „Wózkach w biegu” wzięło udział 577 osób.

 

DRODZY BIEGACZE!

JESTEŚCIE WIELCY!

DZIĘKUJEMY!

2016-11-10

II edycja kampanii #17milionów już za nami

Cieszymy się, że II edycja naszej kampanii odniosła ogromny sukces medialny i po raz kolejny przyciągnęła kilkadziesiąt gwiazd. Są wśród nich aktorzy, muzycy, sportowcy oraz dziennikarze. Dużym zainteresowaniem cieszyły się komunikaty na nasz temat  w mediach społecznościowych -  jak dotąd odnotowaliśmy ponad 100 publikacji.

Można było o nas usłyszeć również w radiu oraz telewizji, zaś dnia 5 października prawie cała Polska zaświeciła dla nas na zielono.

W imieniu  17 milionów ludzi z mpd jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni za wszystkie uśmiechy, pełne ciepłych słów komentarze i kreatywne fotki z zielonymi akcentami. Cieszymy się, że byliście z nami w Manufakturze, wzięliście udział w akcji podświetlenia miast, odwiedziliście naszą Fundację w dniu 5 października, by wspólnie obejrzeć pokaz laserów, kupowaliście nasze koszulki i daliście się ,,wciągnąć” w charytatywną aukcję grafiki z autografem Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że tak duże zainteresowanie społeczne naszą kampanią nie byłoby możliwe bez Waszego wsparcia, za co jeszcze raz dziękujemy. Wierzymy, że nasza akcja przyczyni się do wzrostu świadomości i poszerzenia  wiedzy na temat MPD.

Dziękujemy, że byliście z nami i zachęcamy do udziału w kolejnej, trzeciej już edycji kampanii #17milionów!


« powrót