przekaż
darowiznę

Międzynarodowa Konferencja Naukowa nt. wczesnego wspomagania rozwoju dziecka w wieku 2-6 już za nami

W dniach 9-10 listopada w siedzibie Fundacji odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka w Wieku 2-6".

Otulamy miłością wcześniaki

 
2016-11-10

II edycja kampanii #17milionów już za nami

Cieszymy się, że II edycja naszej kampanii odniosła ogromny sukces medialny i po raz kolejny przyciągnęła kilkadziesiąt gwiazd. Są wśród nich aktorzy, muzycy, sportowcy oraz dziennikarze. Dużym zainteresowaniem cieszyły się komunikaty na nasz temat  w mediach społecznościowych -  jak dotąd odnotowaliśmy ponad 100 publikacji.

Można było o nas usłyszeć również w radiu oraz telewizji, zaś dnia 5 października prawie cała Polska zaświeciła dla nas na zielono.

W imieniu  17 milionów ludzi z mpd jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni za wszystkie uśmiechy, pełne ciepłych słów komentarze i kreatywne fotki z zielonymi akcentami. Cieszymy się, że byliście z nami w Manufakturze, wzięliście udział w akcji podświetlenia miast, odwiedziliście naszą Fundację w dniu 5 października, by wspólnie obejrzeć pokaz laserów, kupowaliście nasze koszulki i daliście się ,,wciągnąć” w charytatywną aukcję grafiki z autografem Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że tak duże zainteresowanie społeczne naszą kampanią nie byłoby możliwe bez Waszego wsparcia, za co jeszcze raz dziękujemy. Wierzymy, że nasza akcja przyczyni się do wzrostu świadomości i poszerzenia  wiedzy na temat MPD.

Dziękujemy, że byliście z nami i zachęcamy do udziału w kolejnej, trzeciej już edycji kampanii #17milionów!


« powrót