przekaż
darowiznę

Międzynarodowa Konferencja Naukowa nt. wczesnego wspomagania rozwoju dziecka w wieku 2-6 już za nami

W dniach 9-10 listopada w siedzibie Fundacji odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka w Wieku 2-6".

Otulamy miłością wcześniaki

 
2016-11-07

Eksperci z kraju i zagranicy spotkali się na organizowanej przez nas konferencji

W dniach 4-5 listopada br. odbyła się organizowana przez naszą Fundację Międzynarodowa Konferencja pt. ,,Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka w wieku 0-3” adresowana do lekarzy, terapeutów, fizjoterapeutów, logopedów, psychologów i pedagogów. Podsumowaliśmy nią  tegoroczną Kampanię społeczną #17milionów. 

W programie konferencji znalazło się 10 prelekcji i 6 warsztatów. Przygotowali je eksperci z różnych dziedzin specjalizujący się w tematyce wczesnej interwencji: m.in. Deirdre McDowell z Houston, Elaine Owen z Londynu, Beata Batorowicz z Toronto.  W gronie naszych Gości znaleźli się: Ewa Ściborska - Rzecznik Osób Niepełnosprawnych, Anna Mroczek - Dyrektor Regionalnego Centrum Polityki Społecznej, Agnieszka Gosławska-Żeligowska - Przewodnicząca Wojewódzkiego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności, Dariusz Klimczak - Wicemarszałek Województwa Łódzkiego, Małgorzata Żurawska-Klepacz – Zastępca Dyrektora Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ, dr n. med. Leonard Szafraniec  - Wojewódzki konsultant ds. Psychologii Klinicznej, prof. Małgorzata Niewiadomska-Cudak  - Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Łodzi. 

Cieszymy się, że organizowane przez nas w ubiegłych latach seminaria naukowe tak się rozrosły, uzyskując rangę  międzynarodowej konferencji i dając Wam  tym samym okazję do wymiany doświadczeń  na temat najnowszych badań oraz terapii stosowanych u dzieci do lat 3. 

Dziękujemy Uczestnikom, Prelegentom, Sponsorom, Patronowi Honorowemu i Patronom Medialnym za przybycie i aktywne uczestnictwo w naszej konferencji. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami pozwolił wszystkim na poszerzenie wiedzy, rozwój umiejętności praktycznych i nawiązanie wielu cennych znajomości. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia i już dziś serdecznie zapraszamy do Łodzi na kolejną naszą konferencję w dniach  17-18 listopada 2017 r.


« powrót