przekaż
darowiznę

V jubileuszowa edycja Biegu Charytatywnego „Daj piątaka na dzieciaka” już za nami.

Było fantastycznie, radośnie, nadzwyczaj sportowo i emocjonująco, a także bardzo rodzinnie. Dziękujemy indywidulanym biegaczom i drużynom biegowym oraz Ambasadorom i Partnerom biegu za udział w V edycji Daj5. Metę przekroczyło w Biegu Głównym 475 biegaczy, to o 90 więcej niż w poprzednim roku. Łącznie we wszystkich trzech biegach: Biegu Głównym, „Małym Cwaniaku i „Wózkach w biegu” wzięło udział 577 osób.

 

DRODZY BIEGACZE!

JESTEŚCIE WIELCY!

DZIĘKUJEMY!

2016-11-07

Eksperci z kraju i zagranicy spotkali się na organizowanej przez nas konferencji

W dniach 4-5 listopada br. odbyła się organizowana przez naszą Fundację Międzynarodowa Konferencja pt. ,,Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka w wieku 0-3” adresowana do lekarzy, terapeutów, fizjoterapeutów, logopedów, psychologów i pedagogów. Podsumowaliśmy nią  tegoroczną Kampanię społeczną #17milionów. 

W programie konferencji znalazło się 10 prelekcji i 6 warsztatów. Przygotowali je eksperci z różnych dziedzin specjalizujący się w tematyce wczesnej interwencji: m.in. Deirdre McDowell z Houston, Elaine Owen z Londynu, Beata Batorowicz z Toronto.  W gronie naszych Gości znaleźli się: Ewa Ściborska - Rzecznik Osób Niepełnosprawnych, Anna Mroczek - Dyrektor Regionalnego Centrum Polityki Społecznej, Agnieszka Gosławska-Żeligowska - Przewodnicząca Wojewódzkiego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności, Dariusz Klimczak - Wicemarszałek Województwa Łódzkiego, Małgorzata Żurawska-Klepacz – Zastępca Dyrektora Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ, dr n. med. Leonard Szafraniec  - Wojewódzki konsultant ds. Psychologii Klinicznej, prof. Małgorzata Niewiadomska-Cudak  - Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Łodzi. 

Cieszymy się, że organizowane przez nas w ubiegłych latach seminaria naukowe tak się rozrosły, uzyskując rangę  międzynarodowej konferencji i dając Wam  tym samym okazję do wymiany doświadczeń  na temat najnowszych badań oraz terapii stosowanych u dzieci do lat 3. 

Dziękujemy Uczestnikom, Prelegentom, Sponsorom, Patronowi Honorowemu i Patronom Medialnym za przybycie i aktywne uczestnictwo w naszej konferencji. Mamy nadzieję, że czas spędzony z nami pozwolił wszystkim na poszerzenie wiedzy, rozwój umiejętności praktycznych i nawiązanie wielu cennych znajomości. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia i już dziś serdecznie zapraszamy do Łodzi na kolejną naszą konferencję w dniach  17-18 listopada 2017 r.


« powrót