przekaż
darowiznę

V jubileuszowa edycja Biegu Charytatywnego „Daj piątaka na dzieciaka” już za nami.

Było fantastycznie, radośnie, nadzwyczaj sportowo i emocjonująco, a także bardzo rodzinnie. Dziękujemy indywidulanym biegaczom i drużynom biegowym oraz Ambasadorom i Partnerom biegu za udział w V edycji Daj5. Metę przekroczyło w Biegu Głównym 475 biegaczy, to o 90 więcej niż w poprzednim roku. Łącznie we wszystkich trzech biegach: Biegu Głównym, „Małym Cwaniaku i „Wózkach w biegu” wzięło udział 577 osób.

 

DRODZY BIEGACZE!

JESTEŚCIE WIELCY!

DZIĘKUJEMY!

2018-01-09

Konkurs plastyczny Walentynka dla wcześniaka

Nasza Fundacja ogłosiła wczoraj konkurs plastyczny Walentynka dla wcześniaka, kierowany do wszystkich łódzkich przedszkoli i punktów przedszkolnych. Zadaniem przedszkolaków jest przygotowanie w dowolnej technice plastycznej jak najładniejszej walentynki dla wcześniaków i noworodków zagrożonych zaburzeniami rozwoju - podopiecznych Ośrodka „Otulinka”, stworzonego przez naszą Fundację.

22.02.2018 podczas uroczystych 1 urodzin Ośrodka nastąpi przekazanie wszystkich walentynek jego maluszkom i wręczenie laureatom konkursu bardzo atrakcyjnych nagród. Ideą konkursu jest kształtowanie w najmłodszym pokoleniu postawy otwartości na problemy drugiego człowieka, pokazanie jak niezmiernie ważne i potrzebne jest otoczenie troską, życzliwością oraz dobrocią osób słabszych.

Każde przedszkole może przekazać maksymalnie sześć prac konkursowych, które zostaną sfotografowane przez organizatora i łącznie umieszczone jako jeden zestaw konkursowy w poście poświęconym konkursowi na profilu Fundacji www.facebook.com/fundacjakolorowyswiat/

Prace należy dostarczać osobiście do Fundacji do 26 stycznia 2018.

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni przez Internautów w wyniku głosowania na profilu Facebook Fundacji w dniach 05.02.2018 - 19.02.2018.

Do pobrania w pdf dostępne są:
-    Regulamin zawierający szczegółowy opis przebiegu konkursu, nagród i sposobu ich realizowania,
-    Karta zgłoszeniowa,
-    Plakat kierowany do rodziców, członków rodzin wychowanków przedszkoli, ułatwiający poinformowanie tej grupy o udziale przedszkola w konkursie, w celu pozyskania jak największej liczby głosów. Można go umieścić w przedszkolu na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej, czy na Facebooku.

Do udziału w konkursie serdecznie zapraszamy wszystkie łódzkie przedszkola i punkty przedszkolne.
Wspólnie - mali i duzi - otulmy miłością tych najmniejszych.

baner konkurs walentynka dla wczesniaka


« powrót