przekaż
darowiznę

V jubileuszowa edycja Biegu Charytatywnego „Daj piątaka na dzieciaka” już za nami.

Było fantastycznie, radośnie, nadzwyczaj sportowo i emocjonująco, a także bardzo rodzinnie. Dziękujemy indywidulanym biegaczom i drużynom biegowym oraz Ambasadorom i Partnerom biegu za udział w V edycji Daj5. Metę przekroczyło w Biegu Głównym 475 biegaczy, to o 90 więcej niż w poprzednim roku. Łącznie we wszystkich trzech biegach: Biegu Głównym, „Małym Cwaniaku i „Wózkach w biegu” wzięło udział 577 osób.

 

KLIKNIJ TUTAJ

I ZAPISZ SIĘ

NA KONFERENCJĘ

2014-11-18

Wyniki rekrutacji na seminarium dotyczące „Wczesnej Interwencji Terapeutycznej”

Z dniem 15 listopada 2014r. zakończona została rekrutacja uczestników na seminarium „Wczesna interwencja terapeutyczna”, które odbędzie się  w dniach 26-27 listopada 2014r. w prowadzonym przez Fundację Ogólnopolskim Centrum Edukacyjno - Terapeutycznym dla Dzieci Niepełnosprawnych, mieszczącym się w Łodzi przy ul. Żabiej 10/12.

Poniżej zamieszczamy listę osób zakwalifikowanych do udziału w seminarium oraz listę rezerwową.

Osoby z listy rezerwowej mają szansę na udział w seminarium tylko w przypadku rezygnacji osoby zakwalifikowanej do udziału. W takiej sytuacji o możliwości wzięcia udziału w seminarium zostanie powiadomiona pierwsza osoba z listy rezerwowej, z tym że w przypadku osób reprezentujących daną placówkę, w pierwszej kolejności zostanie powiadomiona osoba z placówki, z której nie został zakwalifikowany żaden uczestnik.

Seminarium jest organizowane w ramach realizacji zadania publicznego „Tacy sami – ucząc się przełamujemy bariery” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Województwa Łódzkiego.

Lista uczestników seminarium   
Lista rezerwowa - seminarium 

 


« powrót