przekaż
darowiznę

Międzynarodowa Konferencja Naukowa nt. wczesnego wspomagania rozwoju dziecka w wieku 2-6 już za nami

W dniach 9-10 listopada w siedzibie Fundacji odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka w Wieku 2-6".

Otulamy miłością wcześniaki

Otulamy miłością wcześniaki

 
2014-11-18

Wyniki rekrutacji na seminarium dotyczące „Wczesnej Interwencji Terapeutycznej”

Z dniem 15 listopada 2014r. zakończona została rekrutacja uczestników na seminarium „Wczesna interwencja terapeutyczna”, które odbędzie się  w dniach 26-27 listopada 2014r. w prowadzonym przez Fundację Ogólnopolskim Centrum Edukacyjno - Terapeutycznym dla Dzieci Niepełnosprawnych, mieszczącym się w Łodzi przy ul. Żabiej 10/12.

Poniżej zamieszczamy listę osób zakwalifikowanych do udziału w seminarium oraz listę rezerwową.

Osoby z listy rezerwowej mają szansę na udział w seminarium tylko w przypadku rezygnacji osoby zakwalifikowanej do udziału. W takiej sytuacji o możliwości wzięcia udziału w seminarium zostanie powiadomiona pierwsza osoba z listy rezerwowej, z tym że w przypadku osób reprezentujących daną placówkę, w pierwszej kolejności zostanie powiadomiona osoba z placówki, z której nie został zakwalifikowany żaden uczestnik.

Seminarium jest organizowane w ramach realizacji zadania publicznego „Tacy sami – ucząc się przełamujemy bariery” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Województwa Łódzkiego.

Lista uczestników seminarium   
Lista rezerwowa - seminarium 

 


« powrót