przekaż
darowiznę

V jubileuszowa edycja Biegu Charytatywnego „Daj piątaka na dzieciaka” już za nami.

Było fantastycznie, radośnie, nadzwyczaj sportowo i emocjonująco, a także bardzo rodzinnie. Dziękujemy indywidulanym biegaczom i drużynom biegowym oraz Ambasadorom i Partnerom biegu za udział w V edycji Daj5. Metę przekroczyło w Biegu Głównym 475 biegaczy, to o 90 więcej niż w poprzednim roku. Łącznie we wszystkich trzech biegach: Biegu Głównym, „Małym Cwaniaku i „Wózkach w biegu” wzięło udział 577 osób.

 

DRODZY BIEGACZE!

JESTEŚCIE WIELCY!

DZIĘKUJEMY!

2014-11-26

Seminarium „Wczesna Interwencja Terapeutyczna”

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem o seminarium dotyczącym „Wczesnej Interwencji Terapeutycznej”...

więcej »
2014-09-23

”Daj piątaka na dzieciaka”, czyli dobroczynne bieganie w Łodzi

Fundacja Pomocy Dzieciom ”Kolorowy Świat”, przy współudziale Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, w sobotę 20 września po raz pierwszy zorganizowała w Łodzi charytatywny bieg pod hasłem „Daj piątaka na dzieciaka”. Na starcie o godz. 17:00 przy ul. Kościelnej w pobliżu Starego Rynku stanęło około 220 biegaczy.

więcej »
2014-09-22

Coś dla cwaniaka, czyli minimaraton po starych Bałutach

20.09.2014 – miała premierę kolejna propozycja sobotniej miejskiej łódzkiej popołudniówki. Fundacja Kolorowy Świat, przy okazji otrzymania nowej siedziby, przy współudziale łódzkiego Mosiru, zorganizowała bieg na dystansie zbliżonym do minimaratonu( ok. 4300m).

więcej »
2014-09-21

Bieg ”Daj piątaka na dzieciaka” w Łodzi

W sobotę (20 września) odbył się bieg charytatywny ”Daj piątaka na dzieciaka”. Ponad 200 osób pobiegło w sobotę ulicami Bałut, by wesprzeć podopiecznych fundacji Kolorowy Świat z dziecięcym porażeniem mózgowym.

więcej »
2014-09-20

Bieg charytatywny - Daj piątaka na dzieciaka

Jeszcze tylko w piątek (19 września) można zarejestrować się na bieg Daj piątaka na dzieciaka. Organizator, czyli łódzka Fundacja Kolory Świat przekaże 5 zł od każdego uczestnika na rzecz chorych dzieci.

więcej »