przekaż
darowiznę

Fundacja Kolorowy Świat ogłasza Ogólnopolski Konkurs Przytulanka dla Wcześniaka

Fundacja Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat po raz kolejny organizuje konkurs, do którego zaprasza wszystkie przedszkolaki z całej Polski.

 

POBIERZ PROGRAM PIT 2018

I URATUJ WCZEŚNIAKI

KRS 0000161880

 

 

Otulamy miłością wcześniaki

KRS 0000161880

 
2014-04-01

Kolorowy Świat. Szkoła dla dzieci z porażeniem mózgowym

Nie boimy się żadnych dzieci, nawet karmionych dojelitowo ani potrzebujących specjalnej troski - zapewnia prezes Fundacji Kolorowy Świat Izabela Jachim-Kubiak, która otwiera największą w regionie szkołę i przedszkole dla podopiecznych z porażeniem mózgowym.

więcej »
2013-11-21

Kolorowy Świat buduje Kolorowe Centrum. Więdłocha i Pustelnik ambasadorami

Fundacja Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat zorganizowała w czwartek Seminarium naukowe pt.\"Wczesna Interwencja Terapeutyczna. Diagnoza i terapia dzieci w wieku 0-3”. Wszystko po to, by przybliżyć fizjoterapeutom, logopedom i terapeutom problem zaburzeń u dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym.

więcej »
2012-04-25

Piotr Pustelnik i Agnieszka Więdłocha ambasadorami Fundacji Kolorowy Świat

Uśmiech nie znika, gdy mamy w drużynie Piotra Pustelnika. Tak mali podopieczni Fundacji Kolorowy Świat podziękowali łódzkiemu himalaiście za okazane wsparcie. Razem z aktorką Agnieszką Więdłochą został w czwartek mianowany na ambasadora Fundacji.

więcej »
2012-04-25

Łódzka aktorka i himalaista ambasadorami "Kolorowego Centrum"

Fundacja Pomocy Dzieciom "Kolorowy Świat" buduje centrum, w którym opiekę znajdzie ponad 500 niepełnosprawnych dzieci miesięcznie. Dziś wmurowano akt erekcyjny, a aktorka Agnieszka Więdłocha i himalaista Piotr Pustelnik zostali ambasadorami Fundacji.

więcej »
2012-04-25

Budowa Kolorowego Centrum rozpoczęta

W dniu 25.04.2013 r. podczas uroczystości rozpoczęcia budowy Kolorowego Centrum Edukacyjno-Terapeutycznego dla Dzieci Niepełnosprawnych, odbyło się pasowanie dwóch specjalnych gości na Ambasadorów Fundacji Pomocy Dzieciom "Kolorowy Świat".

więcej »