przekaż
darowiznę

V jubileuszowa edycja Biegu Charytatywnego „Daj piątaka na dzieciaka” już za nami.

Było fantastycznie, radośnie, nadzwyczaj sportowo i emocjonująco, a także bardzo rodzinnie. Dziękujemy indywidulanym biegaczom i drużynom biegowym oraz Ambasadorom i Partnerom biegu za udział w V edycji Daj5. Metę przekroczyło w Biegu Głównym 475 biegaczy, to o 90 więcej niż w poprzednim roku. Łącznie we wszystkich trzech biegach: Biegu Głównym, „Małym Cwaniaku i „Wózkach w biegu” wzięło udział 577 osób.

 

DRODZY BIEGACZE!

JESTEŚCIE WIELCY!

DZIĘKUJEMY!

2012-06-25

Konsultacje dla rodziców

Wszystkich zainteresowanych rodziców zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji w „Kolorowym Ośrodku”. Do dyspozycji będą lekarze rehabilitacji, fizjoterapeuci NDT Bobath oraz SI, neurologopedzi, psycholodzy oraz pedagodzy specjalni. Podczas spotkania terapeuci przeprowadzą ocenę rozwoju psychoruchowego dziecka, ocenę rozwoju mowy oraz instruktaże z zakresu pielęgnacji i opieki nad dzieckiem.

więcej »
2012-06-25

Konsultacje w Kolorowym Ośrodku

Działający od początku bieżącego roku Dzienny Oddział Rehabilitacji „Kolorowy Ośrodek” z każdym miesiącem przyjmuje coraz większą liczbę małych pacjentów. Ze względu na ogromne zapotrzebowanie społeczne dyrekcja „Kolorowego Ośrodka” postanowiła zorganizować bezpłatne konsultacje dla rodziców dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego, m.in.: wcześniaków, dzieci z wadami genetycznymi, dzieci z porażeniem mózgowym, autystów.

więcej »
2012-12-14

Jasełkowa parapetówka na Żabiej

Podopieczni Fundacji "Kolorowy Świat", czyli około 30 przedszkolaków, wystawili wczoraj jasełka. Tym samym zainaugurowali działalność fundacji w nowym budynku przy ul. Żabiej 10/12, który wkrótce przejdzie generalny remont.

więcej »
2012-02-07

Kolorowy Ośrodek czeka na dzieci. Przyjmuje bezpłatnie!

Łódzka fundacja Kolorowy Świat otworzyła dzienny oddział rehabilitacji. Kolorowy Ośrodek czeka na dzieci w wieku od niemowlęcia do 18. roku życia.

więcej »
2012-02-07

Kolorowy Ośrodek otwiera się dla dzieci

Do tej pory przy ul. Kościelnej 6 w Łodzi mieściło się „Kolorowe Przedszkole” oraz „Kolorowa Szkoła”. Od stycznia pod tym adresem działa także „Kolorowy Ośrodek” – Dzienny Oddział Rehabilitacji dla Dzieci z Zaburzeniami Wieku Rozwojowego. I, co ważne dla rodziców, przyjmuje ich pociechy bezpłatnie.

więcej »