przekaż
darowiznę

Konkurs plastyczny Walentynka dla wcześniaka

Nasza Fundacja ogłosiła wczoraj konkurs plastyczny Walentynka dla wcześniaka, kierowany do wszystkich łódzkich przedszkoli i punktów przedszkolnych.

 

ROZLICZ SIĘ BEZPIECZNIE

POBIERZ PROGRAM

PIT 2017

 

 

KRS 0000161880

2016-02-11

Łódzkie przedszkolaki zrobiły maski dla chorych dzieci

źródło: www.dzienniklodzki.pl

Ideą przedsięwzięcia było pokazanie, że maluchy borykające się z mózgowym porażeniem dziecięcym i innymi problemami rozwojowymi, potrzebują nie tylko rehabilitacji, ale i beztroskiej zabawy. Symbolem tej zabawy stały się bajeczne maski karnawałowe, które przygotowały maluchy z 44 łódzkich przedszkoli. "Kolorowy Świat" otrzymał ponad 180 prac

- Wszystkie dzieci muszą się bawić, to jest przywilej ich wieku, ale niektóre potrzebują jeszcze specjalnego sprzętu i rehabilitacji, na które potrzeba pieniędzy - przyznaje Izabela Jachim-Kubiak, prezes zarządu Fundacji „Kolorowy Świat”. 

Doceniając zaangażowanie przedszkolaków biorących udział w akcji, Fundacja „Kolorowy Świat” zorganizowała konkurs na bajeczną maskę karnawałową. Zwyciężyło Przedszkole nr 163, drugie miejsce otrzymało Przedszkole nr 71, a trzecie - Przedszkole Żywioły. Nagrody wręczała ambasador fundacji - Monika Kuszyńska. 

- Cieszę się, że fundacja prowadzi tak ważną dla nas wszystkich edukację - przyznaje Monika Kuszyńska. - Dzięki swoim działaniom pokazuje, że potrzebujemy siebie nawzajem, bo cóż z tego, że jesteśmy w jakimś stopniu inni - dodaje. 

Przekazane przez przedszkolaków maski zostaną wystawione na charytatywnej aukcji allegro. Zyski z aukcji zasilą konto fundacji. 

 

Kliknij tu: www.dzienniklodzki.pl/edukacja/a/fundacja-kolorowy-swiat-lodzkie-przedszkolaki-zrobily-maski-dla-chorych-dzieci-zdjecia,9388990


« powrót