przekaż
darowiznę

#17milionów dźwięków

Za nami wyjątkowy koncert, będący zwieńczeniem prowadzonej przez cały październik kampanii #17milionów. Projekt PIANO.PL zabrzmiał po raz pierwszy w Łodzi i został owacyjnie przyjęty przez publiczność. Dorota Miśkiewicz i jej goście oczarowali piękną muzyką, zachwycili aranżacjami znanych polskich utworów, ale także tych autorskich nieobecnych na żadnej z wydanych płyt.

Otulamy miłością wcześniaki

Otulamy miłością wcześniaki

 

przyjaciele fundacji...

Znani, lubiani, utalentowani i żyjący z pasją ludzie wspierają nas w staraniach o lepszą przyszłość dla dzieci z porażeniem mózgowym.

Anita Sokołowska - otula miłością kruche i bezbronne maleństwa - została ambasadorką "Interdyscyplinarnego Programu Opieki nad Wcześniakami oraz Noworodkami zagrożonymi zaburzeniami rozwoju i ich Rodzinami "Otulinka" oraz działającego w jego ramach, otwartego przez nas na początku 2017 roku Ośrodka "Otulinka". Anita jest absolwentką Łódzkiej Szkoły Filmowej, a od 2007 roku związana jest z Teatrem Polskim w Bydgoszczy. Anita zagrała m.in. w znanych wszystkim serialach Na dobre i na złe oraz Przyjaciółki. Na dużym ekranie mogliśmy zobaczyć ją w Testosteronie, Misji Afganistan i w Bodo. W marcu 2017 roku została jurorką w programie The Brain. Genialny umysł.

Agnieszka Więdłocha – jako pierwsza ambasadorka zawitała do Kolorowego Świata. Od tego czasu bardzo dobrze poznała świat maluchów z porażeniem dziecięcym i z zaangażowaniem wspiera nasze akcje. Agnieszka jest absolwentką łódzkiej filmówki i do dziś możemy ją podziwiać na deskach Teatru im. S. Jaracza w Łodzi. Oprócz znakomitych kreacji teatralnych znana jest także m.in z ról w serialach Czas honoru, M jak miłość, Lekarze, Powiedz Tak oraz z najnowszego hitu kinowego Planeta Singli.Każdego dnia odgrywa ważną rolę w życiu naszych podopiecznych.

Piotr Pustelnik –został mianowany na naszego ambasadora razem z Agnieszką. Regularnie odwiedza nasze dzieciaki i bierze udział w fundacyjnych imprezach. Bardzo dobrze poradził sobie w biegu charytatywnym „Daj piątaka na dzieciaka”, gdzie zajął wysokie 116 miejsce.Piotr to wybitny himalaista, który jako trzeci Polak w historii zdobył 14 najwyższych szczytów himalajów. Twórca projektu "Trzy Korony", czyli pomysłu na zdobycie Korony Ziemi, Koronki Ziemi (drugie co do wysokości szczyty kontynentów), Korony Himalajów i Karakorum.

Monika Kuszyńska – dołączyła do grona ambasadorów w 2014 roku wspierając kampanię „Tacy sami” na rzecz integracji osób niepełnosprawnych w społeczeństwie. Monika to utalentowana piosenkarka i autorka tekstów. Pochodzi z Łodzi, gdzie ukończyła studia wyższe, uzyskując tytuł magistra sztuki. Wszyscy pamiętają przeboje z czasów, gdy była wokalistką zespołu Varius Manx. Od kilku lat z powodzeniem rozwija solową karierę, reprezentowała Polskę podczas 60. Konkursu Piosenki Eurowizji w Wiedniu.

Maria Niklińska - to zdolna, młoda piosenkarka i aktorka. Bardzo wcześnie zaczęła karierę w telewizji, jako prowadząca program 5-10-15. Występowała w znanych serialach tj. Klan, Pierwsza miłość, Na dobre i na złe i Kryminalni. Bez wahania zgodziła się wesprzeć naszą Fundację, odwiedziła maluchy i wzięła udział w sesji zdjęciowej promującej kampanię 1%.

 

Ty też możesz wesprzeć Fundację 

Odegraj ważną rolę w życiu jednego z 350 kolorowych maluchów, przekaż 1% >>