przekaż
darowiznę

Zbliża się kolejna edycja Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka w wieku 2-6", 09-10.11.2018, Łódź

Trwają zapisy na VI edycję organizowanej przez naszą Fundację Międzynarodowej Konferencji Naukowej poświęconej wczesnemu wspomaganiu rozwoju dzieci.

KLIKNIJ TUTAJ

I ZAPISZ SIĘ

NA KONFERENCJĘ

 
 

 Zapraszamy

na wyjątkowy

Koncert

 

Zarząd Fundacji  
Izabela Jachim-Kubiak     Prezes Zarządu Fundacji
Karolina Giełżecka     Członek Zarządu, Dyrektor ds. administracyjnych i statutowych
   
Administracja  
Anna Fitzner-Binczyk specjalista ds. administracyjnych
Anna Gaik specjalista ds. marketingu, specjalista ds. organizacji integracji wychowanków Placówek Oświatowych z otoczeniem
Piotr Hulewicz asystent zarządu i specjalista ds. pr
Monika Kaczmarek specjalista ds. kadr i płac
Roman Kaczmarek kierowca
Barbara Kamińska specjalista ds. marketingu, specjalista ds. aktywizacji wychowanków Placówek Oświatowych zapobiegającej ich wykluczeniu społecznemu
Mariusz Marchewa koordynator ds. administracyjnych
Dorota Pszczoła sekretariat, rejestracja
Katarzyna Szczegodzińska specjalista ds. organizacji procesu edukacji
Violetta Tomczak główna księgowa
Beata Wawrzyniak-Chrzanowska specjalista ds. statutowych
   
Zespół medyczny  
lek. med. Katarzyna Kołodziejczyk-Klimek kierownik ds. medycznych, specjalista rehabilitacji medycznej
   
lek. med. Joanna Kryszczyńska specjalista rehabilitacji medycznej, pediatra
lek. med. Janusz Jusis specjalista rehabilitacji medycznej
lek. med. Maria Malczewska specjalista rehabilitacji medycznej
   
Zespół pedagogiczny  
Beata Szymczak dyrektor pedagogiczny
   
Patrycja Bąkowska nauczyciel, pedagog specjalny
Elżbieta Bogdanowicz nauczyciel, pedagog rewalidacyjny
Anna Borkowska pomoc nauczyciela
Anna Burchart nauczyciel wychowania przedszkolnego, oligofrenopedagog
Radosław Cieplucha nauczyciel, pedagog specjalny
Dagmara Góralska nauczyciel
Anita Jabłkowska nauczyciel, oligofrenopedagog
Marlena Janczak członek zespołu terapeutyczno - pedagogicznego
Renata Jarych nauczyciel
Martyna Jaworska – Łasica nauczyciel
Marta Kacprzak nauczyciel, oligofrenopedagog
Paulina Karaban nauczyciel – członek zespołu terapeutyczno – pedagogicznego
Paweł Karasiak pomoc nauczyciela
Hanna Karlikowska nauczyciel, pedagog specjalny
Klaudia Kowalska nauczyciel, pedagog specjalny
Tomasz Kozak nauczyciel, oligofrenopedagog
Rafał Kuzański nauczyciel, oligofrenopedagog
Paulina Łuczak nauczyciel, oligofrenopedagog, tyflopedagog
Katarzyna Nowak nauczyciel, oligofrenopedagog
Artur Pawlak pomoc nauczyciela
Dorota Popławska pomoc nauczyciela
Dominika Radczak nauczyciel - członek zespołu terapeutyczno - pedagogicznego
Małgorzata Siedlecka nauczyciel, anglista, katecheta
Katarzyna Sobczak nauczyciel, oligofrenopedagog
Beata Szulc nauczyciel, oligofrenopedagog
Sylwia Woźniak nauczyciel, oligofrenopedagog
Barbara Wysocka nauczyciel, oligofrenopedagog
Aneta Zięba nauczyciel, oligofrenopedagog
   
Zespół terapeutyczny  
Sebastian Adamczyk fizjoterapeuta, pomoc nauczyciela
Justyna Adler-Stokowska fizjoterapeuta, terapeuta SI, terapeuta NDT Bobath, NDT Bobath Baby
Monika Błąkała fizjoterapeuta, pomoc nauczyciela
Michał Bujnowski fizjoterapeuta, terapeuta NDT Bobath, NDT Bobath Baby
Anna Głowacka neurologopeda
Monika Ciechomska psycholog
Martyna Cieślik psycholog
Małgorzata Frąckiewicz terapeuta zajęciowy
Julia Jachim fizjoterapeuta, terapeuta Kaltenborn-Evjenth i Ackermanna, terapeuta NDT Bobath, NDT Bobath Baby
Krzysztof Jakubowski fizjoterapeuta, PNF
Sylwia Jobczyk psycholog
Martyna Kochanek psycholog
Paulina Kociołek neurologopeda
Anna Krajewska fizjoterapeuta
Dominika Kubik-Misiewicz fizjoterapeuta, terapeuta Metody Vojty
Dorota Kucharska psycholog
Aleksandra Lesiewicz fizjoterapeuta, terapeuta NDT Bobath, PNF
Ewelina Malinowska logopeda, fizjoterapeuta, terapeuta SI, PNF
Katarzyna Marszał logopeda
Karolina Mazurkowska fizjoterapeuta, terapeuta SI, NDT Bobath Baby, PNF
Małgorzata Miazek fizjoterapeuta, pomoc nauczyciela
Adrian Mirosz fizjoterapeuta, terapeuta NDT Bobath, NDT Bobath Baby
Joanna Muzykiewicz neurologopeda
Agata Pyda-Dulewicz fizjoterapeuta, terapeuta SI, NDT Bobath, NDT Bobath Baby
Agnieszka Skoczyńska fizjoterapeuta terapeuta NDT Bobath
Jakub Śmiechowicz fizjoterapeuta, terapeuta NDT Bobath, NDT Bobath Baby
Magdalena Walicka-Bundyra fizjoterapeuta, terapeuta, NDT Bobath Baby, PNF
Paulina Wasilkowska-Fijołek psycholog
Marzena Werbelska logopeda
Izabela Wilmańska fizjoterapeuta, PNF, terapeuta SI
Barbara Wiśniewska specjalista psychologii klinicznej
Karolina Wojciechowska neurologopeda
Sebastian Woźniczka fizjoterapeuta, PNF
Monika Wójcik fizjoterapeuta, pomoc nauczyciela