KRS 0000161880

События

Konkurs "Danie lekkie jak piórko"

Konkurs "Danie lekkie jak piórko"

Dla wszystkich miłośników gotowania, bycia fit, a co najważniejsze – zdrowego trybu życia organizujemy Konkurs na „Danie lekkie jak piórko”.

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie dania FIT, czyli takiego, które wpisuje się w nurt zdrowego oraz zbilansowanego odżywiania, a także jest przyrządzone z naturalnych składników.

Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować wybrane przez danie dietetyczne i przesłać na adres Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.:nazwę potrawy,

  • zdjęcie potrawy,
  • przepis zawierający listę składników i opis sposobu przygotowania potrawy,
  • wypełniony kwestionariusz zgłoszeniowy, który stanowi załącznik do regulaminu konkursu

Konkursowe „dania lekkie jak piórko” mają zwiększyć zainteresowanie społeczeństwa tematyką zdrowego odżywiania, a ich atrakcyjna forma podania ma zachęcić dzieci do spożywania zdrowych posiłków.

Na zwycięzców czekają nagrody  w postaci voucherów na warsztaty kulinarne online spośród oferty warsztatów bez dostawy dostępnych na: https://cookstory.online/ Fundatorem nagród jest firma Cook Story by Samsung.

Danie konkursowe powinno być wykonane samodzielnie, a zgłoszone zdjęcie potrawy musi być pracą autorską. Atrakcyjna forma podania posiłku z pewnością zwiększy walory artystyczne i szansę na wygraną w konkursie.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 1 fotografię w formacie JPG przygotowanego przez niego dania wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym. Fotografia konkursowa wraz z przepisem zostanie umieszczona w poście poświęconym konkursowi na profilu Fundacji Kolorowy Świat www.facebook.com/fundacjakolorowyswiat/

Zgłoszenia konkursowe na „Danie lekkie jak piórko” wraz ze zdjęciem i przepisem można przesyłać mailowo do Fundacji Kolorowy Świat do 22.02.202r. do godziny 15:00.

Zdjęcie potrawy, przepis i formularz zgłoszeniowy prześlij na Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni przez Internautów w wyniku głosowania na profilu Facebook Fundacji Kolorowy Świat w dniach 26-02.2021 – 05.03.2021, a zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni 05.03.2021.

Z niecierpliwością czekamy na Wasze przepisy.

Do pobrania

1. Regulamin konkursu

2. Formularz zgłoszeniowy

Адрес:

Ул. Жабия 10/12 (Żabia 10/12)
91-457 Лодзь (91-457 Lodz)
ПОЛЬША (Poland)

Тел.:
+48 42 6406705

Факс:
+48 42 6406706

Ссылки:

Image
О нас