KRS 0000161880

События

Ruszyły zapisy na tegoroczny bieg Daj piątaka na dzieciaka

Ruszyły zapisy na tegoroczny bieg Daj piątaka na dzieciaka

Rozpoczęliśmy zapisy do 8. edycji charytatywnego biegu Daj piątaka na dzieciaka. Z powodu epidemii w tym roku również spotkamy się wirtualnie. Wiemy już jednak, że dla Was najważniejszy jest bieg i jego cel, a nie forma! Na pewno nie zabraknie mnóstwa pozytywnej energii, uśmiechu i dobrej zabawy!

Co trzeba zrobić by przyłączyć się do tegorocznego „Daj piątaka”?

Na samym początku uzupełnijcie formularz zgłoszeniowy dostępny na: https://www.dajpiataka.com.pl/zapisz-sie/ i dokonajcie opłaty startowej w wysokości minimum 15 zł w przypadku biegu głównego oraz 10 zł w przypadku biegów: Mały Cwaniak oraz Wózki w biegu. Jeżeli macie możliwość – wpłaćcie więcej.

Jak każdego roku całą zebraną kwotę przeznaczymy na rehabilitację dzieciaków z Kolorowego Świata. Następnie wybierzcie swoją ulubioną trasę. Może znajdziecie ją w parku? Albo w górach? A może lubicie teren wokół osiedla? Zdecydujcie czy bardziej pasuje Wam bieg, nordic walking czy może wolicie pokonać dystans na Orbitreck’u albo bieżni?

Wybierzcie pasujący Wam termin między 16 a 18 kwietnia 2021 i zróbcie to! Pokonajcie 5 km dla naszych podopiecznych! Na sam koniec prześlijcie nam screen ze swojej aplikacji  sportowej, który udowodni pokonaną przez Was trasę, na adres Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.  

Nie zabraknie oczywiście pamiątkowych medali i certyfikatów!

Dzieciaki zachęcamy do udziału w Małym Cwaniaku i Wózkach w Biegu na dystansie 500 m.

Nie zapomnijcie zaprosić swoich znajomych, sąsiadów i rodzinę! Im nas więcej tym lepiej! W liczbie siła!

Dzięki, że z nami jesteście!

Адрес:

Ул. Жабия 10/12 (Żabia 10/12)
91-457 Лодзь (91-457 Lodz)
ПОЛЬША (Poland)

Тел.:
+48 42 6406705

Факс:
+48 42 6406706

Ссылки:

Image
О нас