KRS 0000161880

События

Mamy 18 lat

Mamy 18 lat

Stało się, jesteśmy już pełnoletni! Urodzinowy tydzień, który właśnie obchodzimy to dla nas moment pełen wspomnień, rozmyślań i podsumowań.

Te 18 lat to dla nas z jednej strony ciężka praca, ale i olbrzymia satysfakcja ze zrealizowanych celów i zamierzeń. Przede wszystkim to jednak radość przeplatana niekiedy łzami zwątpienia i bezsilności oraz nieustanna troska o krok, ruch czy słowo naszych podopiecznych. Ale upływający czas nie napawa nas nostalgią, jest raczej dowodem na to, że udało się stworzyć wyjątkowe miejsce. Miejsce, które codziennie koloruje świat małych i tych nieco większych dzieciaków z niepełnosprawnościami.

A zaczęło się skromnie – dwie osoby, jeden cel i głowy pełne pomysłów. Zapał był na tyle duży, że dzisiaj w ramach Fundacji działa Kolorowe Przedszkole, Kolorowa Szkoła, Dzienny Oddział Rehabilitacji, Wczesne Wspomaganie Rozwoju oraz ośrodek Otulinka dla wcześniaków i noworodków zagrożonych zaburzeniami rozwoju. Stale z naszej bezpłatnej opieki korzysta kilkaset dzieci potrzebujących specjalistycznej pomocy.

Świętując nasz jubileusz dziękujemy wszystkim, którzy stanęli na drodze Fundacji Kolorowy Świat wspierając w różny sposób nasze działania i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję się spotkać przy okazji rozmaitych wydarzeń i projektów.

Zobaczcie jak zmieniała się nasza Fundacja.

Адрес:

Ул. Жабия 10/12 (Żabia 10/12)
91-457 Лодзь (91-457 Lodz)
ПОЛЬША (Poland)

Тел.:
+48 42 6406705

Факс:
+48 42 6406706

Ссылки:

Image
О нас