KRS 0000161880

События

Przed pierwszym dzwonkiem…

Przed pierwszym dzwonkiem…

czyli jak dobrze przygotować się na początek roku szkolnego?

Powrót do szkoły to prawdziwe logistyczne wyzwanie – wiemy to doskonale. Kompletowanie szkolnej wyprawki i kompletna zmiana trybu funkcjonowania to codzienność rodzica we wrześniowym okresie. Towarzyszą temu wielkie emocje.

Coraz częściej słyszymy od rodziców o niechęci i lęku dzieci związanym z powrotem do szkoły. Jako specjaliści obserwujemy, że pandemia negatywnie odbiła się na zdrowiu psychicznym dzieci – czują się zdezorientowane, są wycofane i mają trudności z nawiązywaniem kontaktów.

Drogi Rodzicu, czy podobne zachowania zauważyłeś także u swojego dziecka?

Jeśli tak, to zapraszamy na organizowane w Fundacji Kolorowy Świat konsultacje „Przed pierwszym dzwonkiem”. Specjalnie dla Twojego dziecka przygotowaliśmy pakiet dwóch dwugodzinnych spotkań, w skład którego wchodzić będzie:

  • konsultacja z psychologiem
  • diagnoza integracji sensorycznej

Jeśli Twoje dziecko za chwilę rozpocznie szkolną przygodę lub niedawno ją zaczęło (1-2 klasa szkoły podstawowej) i zaobserwowałeś u niego:

  • obniżony poziom aktywności – ociężałość, pasywność;
  • problemy z koncentracją;
  • trudności w nauce – mylenie liter, problemy z rozpoznawaniem cyfr i liter, przekręcanie sylab;
  • trudności w przyswajaniu nowych umiejętności;
  • wycofanie oraz lęk

to zacznij działać i skonsultuj się z nami.

Co zrobimy dla Ciebie i Twojego dziecka?

Nasi doświadczeni specjaliści przeprowadzą konsultacje w przyjaznej atmosferze, wykorzystując profesjonalny sprzęt. Dzięki temu dowiesz się, czy Twoje dziecko zmaga się z określonymi problemami i w razie potrzeby, będziesz mógł wybrać dla niego odpowiednie zajęcia.

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 517 466 200 lub mailowo: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Адрес:

Ул. Жабия 10/12 (Żabia 10/12)
91-457 Лодзь (91-457 Lodz)
ПОЛЬША (Poland)

Тел.:
+48 42 6406705

Факс:
+48 42 6406706

Ссылки:

Image
О нас