KRS 0000161880

События

Mała waga - wielka sprawa. Dotacyjny program dla wcześniaków już wystartował.

Mała waga - wielka sprawa. Dotacyjny program dla wcześniaków już wystartował.

Przekazywany przez Darczyńców 1% podatku to nasze realne działania!

To pomoc, rehabilitacja, zajęcia terapeutyczne dla setek wcześniaków i ich rodzin.
To motywacja do dalszej pracy.
To przede wszystkim możliwość tworzenia nowych projektów – takich jak nasz najnowszy Program Dotacyjny Mała waga – wielka sprawa.

Program powstał z myślą o tych najmniejszych - dzieciach urodzonych przed czasem, z zaburzeniami wieku rozwojowego, aż do ukończenia 7 roku życia. Nasze podejście do pomagania jest innowacyjne, bo wcześniak to dla nas nie tylko maleństwo zamknięte w inkubatorze, ale też kilkuletni młody człowiek borykający się z bagażem doświadczeń spowodowanych przedwczesnym przyjściem na świat.

W ramach tego projektu dobierzeMYsfinansujeMY i zrealizujeMY – indywidualnie dopasowaną terapię do potrzeb każdego uczestnika.

Programem dotacyjnym Mała waga – wielka sprawa mogą zostać objęte wcześniaki z całej Polski urodzone przed 37. tygodniem ciąży, które do dnia 15 marca 2022 roku nie ukończyły 7 roku życia.

Formularz zgłoszeniowy do Programu dostępny jest do pobrania.

Należy go wydrukować, wypełnić  i wysłać lub dostarczyć osobiście na adres Fundacji:

Fundacja Kolorowy Świat
Żabia 10/12, 91-457 Łódź

w terminie do 15 marca 2022 roku. Zgłoszenie będzie potraktowane jako złożone w terminie, jeżeli data stempla pocztowego nie będzie późniejsza niż 15 marca 2022r., a zgłoszenie fizycznie wpłynie do Fundacji najpóźniej 17 marca 2022r.

UWAGA!

W związku z licznymi prośbami rodziców przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń do programu "Mała waga - wielka sprawa" do 22 marca 2022 roku.

Do udziału w Programie zostaną zakwalifikowani Uczestnicy na podstawie określonych w Regulaminie Programu kryteriów. Każdemu z dzieci uczestniczących w programie zapewnimy terapię dopasowaną do jego indywidualnych potrzeb rozwojowych i realizowaną przez zespół doświadczonych specjalistów. Dla zainteresowanych, mamy również możliwość zapewnienia zakwaterowania na czas realizowanych zajęć terapeutycznych.

Jeśli jesteś rodzicem wcześniaka, zgłoś się do Programu Dotacyjnego Mała waga – wielka sprawa, wypełnij formularz, a MY zajmiemy się resztą.

Więcej informacji nt. Programu Dotacyjnego Mała waga – wielka sprawa można znaleźć w regulaminie.

Адрес:

Ул. Жабия 10/12 (Żabia 10/12)
91-457 Лодзь (91-457 Lodz)
ПОЛЬША (Poland)

Тел.:
+48 42 6406705

Факс:
+48 42 6406706

Ссылки:

Image
О нас