KRS 0000161880

События

Mamy sprzęt rodem z przyszłości! Zobacz na czym od dziś ćwiczą nasze dzieciaki.

Inauguracja Prodrobota

Nazywa się Prodrobot i jest zautomatyzowanym trenażerem chodu. Jest nowatorski i unikatowy. Dlaczego?

Bo łączy w sobie kilka urządzeń jednocześnie. Bo umożliwia pionizację i inicjację ruchu. Bo można symulować na nim jazdę na rowerze, wchodzenie po schodach, przysiady lub wymachy. Dla wielu naszych dzieciaczków takie aktywności to marzenie, ale z Prodrobotem mogą to robić i przychodzi im to z prawdziwą lekkością. Od dzisiaj mogą to robić w naszej fundacji codziennie!

Jakie dodatkowe cechy posiada trenażer? Jest ich mnóstwo! Robot nie posiada bieżni, więc stopy dzieci nie są narażone na urazy. Podczas pracy aktywnie wspiera kręgosłup i kończyny. Robot ma też wgrany wzorzec chodu przekształcony na model matematyczny i pochodzący z badań przeprowadzonych na grupie aż 3000 osób.

Ilość możliwości konfiguracji urządzenia jest naprawdę imponująca. Można dostosować zakres ruchu, długość kroków i prędkość ćwiczenia. Elementy mocujące można regulować w zależności od wzrostu, wagi lub ruchomości kończyn. Dzięki tak dużej ilości ustawień, możemy dopasować go indywidualnie do prawie każdego naszego małego pacjenta. Łatwy w obsłudze panel sterowania, pozwala naszym fizjoterapeutom na szybkie ustawienie żądanych parametrów.

Nasz Prodrobot jest też bardzo czujny! Nie pozwoli, aby dzieciom stała się krzywda. Urządzenie ma wbudowany system bezpieczeństwa. Gdy podczas ćwiczenia wystąpi niekontrolowany skurcz mięśni, natychmiast zatrzymuje pracę.  Po zmianie parametrów przez fizjoterapeutę, praca robota może zostać wznowiona.

Prodrobot jest wyjątkowy, tak jak wyjątkowe są nasze dzieciaki. Dlatego wiemy, że razem na pewno się dogadają.

 

Адрес:

Ул. Жабия 10/12 (Żabia 10/12)
91-457 Лодзь (91-457 Lodz)
ПОЛЬША (Poland)

Тел.:
+48 42 6406705

Факс:
+48 42 6406706

Ссылки:

Image
О нас