KRS 0000161880

News

Warsztaty z fizjoterapeutą dla przyszłych mam

Warsztaty z fizjoterapeutą dla przyszłych mam

Już 29 czerwca w Fundacji Kolorowy Świat odbędą się pierwsze w Łodzi warsztaty dla przyszłych mam, które poprowadzą doświadczone fizjoterapeutki NDT Bobath Baby.

Warsztaty „Dobry Start” to specjalny instruktaż pielęgnacyjny niemowląt dla Przyszłych Mam, który kierujemy do wszystkich kobiet w ciąży, pragnących zgłębić swoją wiedzę na temat pielęgnacji maluszka, dowiedzieć się jak na co dzień wspierać jego prawidłowy rozwój oraz na żywo porozmawiać i przedyskutować ze specjalistami wszelkie tematy w zakresie rozwoju niemowlaka.

Podczas warsztatów, oprócz dawki solidnej wiedzy teoretycznej, będziecie mogły, Drogie Przyszłe Mamy, nabyć praktycznych umiejętności w zakresie „obsługi” niemowlaka, np. jak prawidłowo podnosić, nosić, odkładać czy zmieniać pozycję dzidziusia. Nasi specjaliści zademonstrują także jak prawidłowo i bezpiecznie ubierać, rozbierać z ubranka, jak zmieniać pieluchę, czy jak prawidłowo karmić oraz wykąpać niemowlaka.

Oprócz tych "standardowych" informacji chcemy również, abyście nabyły wiedzę w zakresie stymulacji i prawidłowego rozwoju zmysłów Waszego dziecka: wzroku, dotyku, słuchu oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej. Pomożemy Wam wybrać zabawki oraz zabawę, aby była rozwijająca poznawczo i motorycznie. Pokażemy jak prawidłowo karmić oraz wykąpać niemowlaka.

Tego wszystkiego dowiecie się podczas warsztatów, na które już dziś zapraszamy świadome przyszłe Mamusie w dniu 29 czerwca o godz. 12:00 w Fundacji Kolorowy Świat w Łodzi.

Koszt warsztatów 100 zł. Zapisy na warsztaty z instruktażu pielęgnacyjnego przyjmujemy pod numerem telefonu 517 466 200 lub mailowo: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy!

Colorful World Foundation

10/12 Żabia st.
91-457 Lodz
POLAND

Telephone contact:
+48 42 6406705

Fax:
+48 42 6406706

Important links:

KRS 0000161880

Bip
Image
ABOUT US